Kertészeti eladó

  • Cég neve

    Örökzöld Kertészet Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Páfrány utca 2.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • vásárlók kiszolgálása, tanácsadás szakmai hozzáértéssel
  • növények ápolása, értékesítésre előkészítése
  • fenntartási feladatok ellátása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • növényismeret
  • fizikai aktivitás
  • jó kommunikációs készség
  • vevőorientált gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • kertészeti területen szerzett tapasztalat
  • német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes és kiszámítható bérezés
  • stabil háttér
  • vidám, fiatalos csapat, inspiráló légkör
  • hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Kedves leendő Kollégánk!

Kertészeti kollégát keresünk árudába értékesítési feladatokra.
Tehát, ha kertészeti árudai tapasztalattal rendelkezel, vagy szeretnél ilyen tapasztalatot szerezni és a kertészeti végzettséged is megvan hozzá, akkor téged keresünk, ne habozz, jelentkezz!

Pár fontos dolog, amire kíváncsi lehetsz:

  • Az Örökzöld Kertészet több mint 25 éve foglalkozik saját termesztésű díszfaiskolai növényei mellett hazai, import dísznövényekkel és egyéb kertészeti kiegészítő termékek kis- és nagykereskedelmével.
  • Kertészetünk Szombathelyen található.
  • Márciustól novemberig nagyon sok időt töltünk együtt, télen,és nyáron van lehetőség egy kis pihenésre.
  • Minden évben két alkalommal csapat építés. Szakmai utakon és kiállításokon való részvételi lehetőség.
  • Hosszú távú bejelentett munkavégzés, ágazati szinten kimagasló fizetés, 13. havi bér, munkába járási támogatás.

Fontos:

  • Csak akkor jelentkezz, ha megfelelő növényismerettel rendelkezel, szereted az önálló munkavégzést, nem zavar a szezonalitás és a kinti munkavégzés.

fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva